نرم افزار حسابداری قیاس پلاس نسخه آموزشی نشر قیاس

قیمت: 350000

دسته بندی: ندارد

برند: متفرقه

توضیحات

این بسته جهت آموزش دانشجویان و دانش آموزان و علاقمندان رشته حسابداری آماده شده است. دروس این مجموعه با شبیه سازی فرآیند های حسابداری در سازمان ها، شما را با دنیای واقعی حسابداری با نرم افزار آشنا می کند و در طراحی آن کلیه نیازهای حسابداران و دانشجویان جهت ورود به بازار کار در نظر گرفته شده است. محتوی این سی دی به عنوان جزوه آموزشی به طور رسمی در دبیرستانهای فنی و حرفه ای کل کشور تدریس میشوند. این مجموعه شامل مستندات و راهنماهای ارزشمندی به صورت به صورت فیلم و جزوه آموزشی به همراه نمونه نرم افزار جهت آموزش کامل حسابداران و تکمیل دانش حسابداری شما می باشد. در این سی دی شما آموزش نرم افزارهای حسابداری و خرید و فروش و انبارداری و فروش خدمات و دریافت و پرداخت و حقوق دستمزد و تولید و قیمت تمام شده و نرم افزار املاک را در کنار نکات مهم حسابداری فرا میگیرید. همچنین در قالب قواعد آموزش سناریو محور با شبیه سازی یک شرکت بازرگانی با عنوان پروژه سیمرغ پروژه، به صورت گام به گام و از صفر تا صد کلیه ثبت های مربوط به عملیات مالی و بازرگانی به همراه فیلم آموزشی و نسخه راهنما در دسترس علاقمندان به یادگیری عملی حسابداری قرار گرفته است. به عنوان یک مزیت نسب به سی دی های صرفا آموزشی نسخه اجرایی نرم افزار نیز بر روی سی دی قرار داده شده است که بدون نیاز به نصب شما قادر هستید دروس و فیلمهای آموزشی را به شکل عملی هم با نرم افزار تمرین کنید. پس از پایان این پروژه انتظار می رود که شما قادر به انجام عملیات مالی یک شرکت بازرگانی به عنوان یک حسابدار باشید. این دی وی دی مناسب چه کسانی است؟ آموزشگاه ها، دانشگاه ها و هنرستان ها جهت آموزش دوره عملی حسابداری اشخاص جویای کار و علاقمندان به یادگیری حسابداری


نظرات کاربرانتوسط عادل رسولیان در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

این شرکت نرم افزاری جزو ضعیف ترین های بتزار نرم افزارهای مالی هستش که در زمینه دیسک آموزشی خودش هم بسیار ضعیف عمل کرده
بعد از اجرای فایل نصبی موجود در دیسک، یک ماشین مجازی براتون نصب میشه که یک ویندوز۷ با سرعت پایین رو باید اجرا کنید، روی اون ویندوز۷ مذکور هم این نرم افزار مسخره نصب شده که میتونید ازش استفاده کنید.
البته این نرم افزار بسیار کند، با ظاهری بد و بدردنخور و بدون ذره ای ای کارایی هستش که توصیه میکنم حتی برای تست ازش نکنید که ارزشش رو نداره.
درضمن من جزوات آموزشی و پروژه‌اش را هم اصلا بدرد بخور تشخیص نمیدم.
دوستانی که به قصد آموزش و یا حتی خرید برای دفترکارشون میخوان ابتدا نسخه آموزشی کار کنند بعد خرید انجام بدن پیشنهاد اول من نسخه آموزشی سپیدار همکاران‌سیستمه که توی دیجیکالا موجوده، پیشنهاد دومم هم هلو هستش.
هردو نرم افزار قیمت نسخه آموزشی مناسبی دارند.
بعد از اینکه کار کردید هم بسته به بودجتون میتونید نسخه اصلی هریک رو خرید کنید.

من که قصد پس دادن این محصول رو دارم و دارم درخواستشو میدم. نمیدونم که دیجیکالا این کار رو بکنه یا نهتوسط zahra arab در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۸

سلام. من مدتی بود که برای خرید نرم افزار حسابداری تحقیق می کردم و نسخه های آموزشی تقریبا همه شرکت ها را هم تهیه کردم و دیدم. چون اطلاعاتمون برامون خییییلی مهمه و نمیخواستیم بعد یک مدتی مجبور به تغییر نرم افزار بشیم.
بعد از خرید نسخه آموزشی حسابداری قیاس از خرید این نرم افزار مطمین شدم. من به عنوان یک حسابدار با سابقه ی 18 سال کار؛ پیشنهاد می کنم از قیاس نرم افزار بخرید.